به نشانی هیچ کجا

تمام تنگنای من این است که علیرغم روح شاعرانگی ام آدمی معمولی ام که نمی توانی بین این جماعتی که مردم عزیز بی پناه می نامم؛ پیدایش کنی ؛ گم می شود و هیچ ردپایی از احتمال اینکه جای پای برجسته تری بگذارد ، بر جا نمی ماند.

.کنار همین گم شدن هاست که گاهی مجال را آنقدر تنگ می بینم که نمیدانم از کدام طرف به درد های کشیده از روح شاعرانگی ام کمی مرهم برساند از دست پندی، خاطره مونسی یا دلداری دستی که حتی اگر خالی از همه چیز.

بعد می رسی با جشمه  کوچکی که قلبی بزرگ را در ماهی قرمز خود پنهان کرده است با شور سماع حرکاتی که اشک شادی به چشم می آورد و دل را به نگاهی امیدوار می پیوندد به دستهای هنرمندی که فقط مال من است در این روزهای نداشتن همه چیز. تمام ثروت من برای حفظ آبرویی که همه بر آنند تا از من بریزد در پست مایگی '' روحشان که بلندی را نمی خواهد وکوتاه می بیند و تنهایی می خواهد، برای تمام آنهایی که بالا بلندند .

نمی دانم چرا قلب من به این لحن عجیب می تپد! با ته مایه اضطراب و امید و لبخندی محو؛ اگرچه نه زیاد به همان اندازه بی تکلیف و تکلف که قهقه های مست دوران کودکی. با این همه تو نایسناده ای در ناچاری  و تنگنای راهی دشوار ! میروی و .مرا بی تمنای رد پای پر رنگی در ازدحام مردمی نجیب که من پی پناه می دانمش؛ می کشانی برای خواستن همه چیزهایی که روح شاعرانگی ما به تمنای بلند خود طلب می کند.

خواه به آن برسد یا نرسد.

 

 

/ 3 نظر / 8 بازدید
علی

سلام دوست عزیز خسته نباشید وبلاگ زیبایی داری مطالب وبلاگت خیلی مفید بود به من هم سر بزنی خوشحال میشم نظر یادتون نره اگه ممکنه منو با نام خدمات کامپیوتری آنلاین بلینکید آدرس وبم: www.onlineservicing.vcp.ir با عضویت در سایت ما مشکلات و نیازهای نرم افزاری خود را برطرف سازید.مشکلات و سفارشات خود را در تالار گفتمان سایت مطرح نمایید. منتظر نظرات سازنده شما هستیم.موفق باشید

ناهید سرشگی

با سلام بر دوست گرامی با گوژ پشت فیلتر شدم www.sereshgi.com کجا خانه ی من است ؟

ستاره

نوشته هاتون جالبن جالب و آشنا، انگار از ضمير پنهان شده پشت پستوهاى دلم ميگوئيد دردى كه واقعا "درد" است و شيرين حيف كه نمى نويسيد شايد ايميلى بفرستم تا